logo

Wideorelacja z wydarzenia

Rejestracja całości eventu czy streamowanie na żywo - co wolisz?

W naszej ofercie znajdziesz kilka  możliwości w tym:

  • Wykonanie video klipu z podkładem muzycznym
  • Rejestrowanie całości wydarzenia
  • Wykonanie kilku mniejszych klipów, które można umieścić w mediach społecznościowych takich jak Instagram
  • Relacje na żywo z konferencji, eventu

Będzie to film, który można wykorzystać nie tylko na firmowej stronie, ale również w mediach społecznościowych lub w celu stworzenia kanału firmowego.

Posiadanie wideorejestracji daje sporo możliwości, można podzielić ją na kilka części i wykorzystać także na Instagramie.

Profesjonalni filmowcy na Twój event

Jako doświadczeni twórcy różnego rodzaju relacji wideo z różnego typu imprez jak:

  • eventy firmowe
  • konferencje
  • koncerty
  • targi branżowe
  • relacje na żywo

Mamy duże doświadczenie w filmowaniu wydarzeń, a także późniejszej postprodukcji video. Nasz zespół SpeedCam.pl tworzy filmy od 2007 r., w którym nie ma przypadkowych osób. Jesteśmy profesjonalistami gotowymi na każde wyzwanie.

Zapewniamy, że zechcecie do nas wrócić za każdym razem, kiedy przyjdzie Wam organizować kolejny event, a my z pewnością będziemy zainteresowani wieloletnią współpracą. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, stronę, messenger albo pocztę e-mail. Zapewniamy, że razem stworzymy coś magicznego, a nasze filmy stworzą dokumentację Waszego eventu.

 

Stworzenie dobrego eventu to nie lada gratka dla twórców marki bądź firmy wprowadzającej na rynek nowy produkt czy usługę.

Coraz częściej są one wykorzystywane jako swoiste portfolio dla zdobycia sławy i rozpowszechnienia marki. Zrobienie dobrego wrażenia na ewentualnych partnerach biznesowych ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w przypadku podpisywania bardzo dużych kontraktów. I to na kilka lat, zatem warto naprawdę się przyłożyć.

Jednak zdjęcia, zrobione amatorskimi smartfonami albo kilka fotek na Facebooku, to zbyt mało! lepszym rozwiązaniem jest stworzenie swoistego reportażu wideo z danego wydarzenia.

W speedcam.pl otrzymasz całość dopracowaną do ostatniego szczegółu.

Oferujemy profesjonalny reportaż a także wykonanie całej wideo relacji z eventu.

Facebook