logo

Szczyrbskie Jezioro – plener filmowy

Edyta i Grzegorz to para bardzo zakochanych. Kip weselny zaczyna się od słów, które w czasie ceremonii wygłosił tamtejszy ksiądz.

„To właśnie miłość łączy ludzi w pary i sprawia, że podejmują decyzje o wspólnym życiu. A potem pozwala jej przetrwać wszystko, nawet trzęsienia ziemi „

Pięknie zdobiona, biała suknia oczekuje już na Pannę Młodą , która za chwilę ją założy. Na uwagę zasługuje też piękny manicure Edyty, specjalnie przygotowany na ślub. Na komodzie czekają już obrączki, a Panna Młoda niecierpliwie wygląda za okno, w oczekiwaniu na ukochanego.

W kościele następuje wymiana słów przysięgi małżeńskiej, która rozbrzmiewa w tle filmu z tego, wzruszającego momentu. Młoda Para obsypana ryżem, udaje się na swoje, własne wesele do Sali weselnej Panorama II w Starym Wiśniczu.. A tam goście, tańce, swawola… i dużo smakołyków. Ale hola, hola, najpierw pierwszy taniec Państwa Młodych.

Musimy także wspomnieć o pięknym plenerze zrealizowanym razem z Edytą i Grzegorzem nad Jeziorem Szczyrbskim (Štrbské pleso) położonym w Tatrach Wysokich po Słowackiej stronie. gdzie towarzyszyła nam piękna pogoda wraz ze wspaniałym słoneczkiem no i oczywiście Góry to jest to . Bardzo było nam miło z wami współpracować.

Wspaniała pamiątka którą mogliśmy stworzyć razem z nimi. Zapraszamy Was na film !

Comments are closed.

Facebook