logo

Ślub Polsko Hiszpański

Film z wesela polsko – hiszpańskiego

Piękna pogoda, złote szpilki, na toaletce oczekujące złote obrączki. 4 sierpnia 2018 to ważna data i ślub Wiolety i Adriana. I ta jedyna, niepowtarzalna Para Młoda oraz piękna suknia i pieczołowicie dobrany garnitur. Zaczyna się tradycyjnie od błogosławieństwa rodziców obojga młodych. Potem para wsiada do białego samochodu filmowanego z lotu ptaka, i podąża do pobliskiego kościoła na rynku w Ryglicach.

W środku czekają już bliscy, dalsi krewni i przyjaciele. Do ołtarza głównego, po ślubnym kobiercu zmierza już Młoda Para, z druhnami. Zaraz się zacznie wielka uroczystość, w której to Wioleta i Adrian złożą sobie przysięgę małżeńską. Czekają na nich przygotowane i odświętnie przystrojone krzesła. Potem następuje wymiana przyrzeczeń, a także obrączek. To podniosła chwila, młodzi stają się oficjalnie mężem i żoną.

Już za chwilę udadzą się na wesele we wspaniałej sali Grand Chotowa Hotel Spa & Resort. Tradycji staje się zadość, Młoda Para przed świątynią zostaje obsypana ryżem, a także konfetti. . Goście już czekają, a młodzi witani są polskim obyczajem chlebem i solą. Potem Pan Młody przenosi swoją ukochaną małżonkę przez próg, tak aby tradycji stało się zadość.

I zaczyna się impreza, od toastu i bicia kieliszków, a potem na scenę wjeżdża tort weselny, składający się z kilku pięter. Następnym punktem uroczystości jest pierwszy taniec. Choć oboje mają niewielką tremę, występując przed dużą grupą osób, niczym na scenie w amfiteatrze. Daje się zauważyć, że ćwiczyli i wiecie co wyszło perfekcyjnie. Tak zaczyna się wspólna zabawa i nowe życie Wiolety i Adriana.

Dziękujemy ze mogliśmy być z wami w tam ważnym dla was dniu, i życzymy wam wielu wspaniałych chwil oraz aby całe wasze życie było przepełnione miłością tak jak w tym dniu 🙂

Comments are closed.

Facebook